Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Harman FanClub

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 23 15:35 #32365

• wartam
  • wartam profilkép
Janó beküldte:
wartam beküldte:
Sokan sokszor fikázták, becsmérelték a Jbl 6260 stúdió végfokot be is dőltem nekik [/attachment]

Sokan? Azt hittem csak én. Bedőltél nekik?? Hiszen vettél egyet :D :D
Ez esetben örülök, hogy nem lett mégsem igazam, és megtaláltad amit kerestél :kiraly

Ha jól tudom neked nem volt 6260 végfokod!
Ha vissza emlékszel a 6290 akartam meghallgatni, de a hátsó ventilátorok miatt nem jöhetett volna szóba a vásárlás és más miatt sem! Egyébként nem voltál te olyan rossz véleménnyel a tiédről legalábbis amiket nekem mondtál!!!! Lehet te sem adtad volna el a tiédet ha megtalálod hozzá az ideális kábelezést?!?
Nem ezt keresem, de addig még a zsebem tartalma meggátol benne boldogan és nagy megelégedéssel hallgatom mert ár/érték arányban nagyon jó vétel!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 23 15:17 #32363

• wartam
  • wartam profilkép
tody2121 beküldte:
Wartam! Gratulálok! :)
Szívesen elfogadnám az eletronikáidat :D
Az előfok kb. mikori gyártmány?

Köszi tody2121!!

Gyártási év: 1999. 05

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 18 20:28 #32049

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 19
Csorda tagja :D
!JBL / Amcron / Harman/Kardon / AKG

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 18 20:25 #32047

• Klangfilm
  • Klangfilm profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 39
Janó beküldte:
Komolyan nem tudtad? Azt hittem tudatosan van revox-od :D

A Revox és Studer készülékeim túlnyomó többsége még a Harman korszak előtti gyártás - ennyit a tudatosságról ...:hehe2 A Revox is a csorda tagja egyébként (Harman Group) ??? :gondolkodik

Egy kis olvasnivaló németeseknek :
de.wikipedia.org/wiki/Willi_Studer

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 17 22:23 #31943

• Janó
  • Janó profilkép
wartam beküldte:
Sokan sokszor fikázták, becsmérelték a Jbl 6260 stúdió végfokot be is dőltem nekik [/attachment]

Sokan? Azt hittem csak én. Bedőltél nekik?? Hiszen vettél egyet :D :D
Ez esetben örülök, hogy nem lett mégsem igazam, és megtaláltad amit kerestél :kiraly
Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 17 22:24 Beküldte Janó.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 17 14:02 #31929

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
  • Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
  • Köszönetek száma: 922
Lehet, hogy azért, mert jóval többe kerül? :whistle:
Az üres kalász fent hordja a fejét.... a teli meghajol.
Tehát....
Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Mark Twain)

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 17 13:47 #31927

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
Bakai G. vajon miért az öreg Citation előfokot használja és nem ilyen Signaturét?
Kíváncsi lennék mi a különbség öreg Citation vs Signature. :)

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 17 09:58 #31924

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
Wartam! Gratulálok! :)
Szívesen elfogadnám az eletronikáidat :D
Az előfok kb. mikori gyártmány?

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 17 05:43 #31909

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
  • Legjobb barátom a Tenkes kapitánya...
  • Köszönetek száma: 43
Buga_Jakab beküldte:
wartam beküldte:
Megérkezett pár napja a Harman Kardon Signature 1.0 előerősítő. Volt egy kis para mert a német akitől beszereztük nem egy bőbeszédű, tipikus német az a beleszarok mindenbe típus. A postázás sem volt zökkenőmentes mert sajnos rósz címre postázta és visszakerült az eladóhoz de második nekifutásra sikerült jól feladnia.:boxolo3 Nagyon izgultam milyen állapotban érkezik, de amikor megérkezett és megláttam a dobozt akkor kezdtem megnyugodni mert a saját gyári dobozában érkezett minden gyári tartozékával amit a kedves eladó nem közölt csak annyit jó állapotú semmi többet. Doboz kinyitása után teljes volt a nyugalom, mert gyári csomagolás és minden tartozék megvolt hozzá. A csomag eltávolítása után pedig előbukkant egy szinte tökéletes állapotú készülék. :wow
Bekötöttem és első hallásra rögtön le kellet venni a hangerőt a felére a Jbl 6260 végfokon mert így párban kivégzik a Jbl 4312a hangfalamat, aznap 20 percet tudtam zenét hallgatni de fülig ért a szám nagyon nagyon tetszett amit hallottam. Egész este bekapcsolva hagytam hagy melegedjen és másnap folyt köv. Másnap nekiláttam zenét hallgatni és meg kell mondanom elvarázsolt amit hallottam. Sokan sokszor fikázták, becsmérelték a Jbl 6260 stúdió végfokot be is dőltem nekik az utóbbi pár hónapban kerestem kutattam mivel tudnám kiváltani a végfokot haza cipeltem pár erősítőt de egyik sem volt annyira meggyőző, hogy cseréljek!!!!!!!!! Ezután már kezdtem elhinni amit hallok, és úgy döntöttem előfokot keresek a jbl 6260 végfokhoz, elég sokat meghallgattam otthoni rendszeremben de egyik sem volt annyira meggyőző, hogy megtartottam volna mert a proceed dap előfok részével is hozta azt a színvonalat! Vackornak sírtam el bánatomat, hogy nem találok hozzá megfelelő előfokot nincs e valami tippje! Vackor tanácsot kért a Kovács Tamástól aki azt javasolta Harman Kardon 1.0 tuti mert a saját jbl 6290 végfokát is Signature 1.0 szolgálja ki és alkalmas szimmetrikus bekötésre.
Nagyon örülök, hogy megtartottam a Jbl 6260 végfokot mert nagyon jóóóóóóóóó párost alkotnak a Signarure 1.0 előfokkal és hatalmas erő, dinamika, potencia van a párosban. Nem részletezném a kapott hangot mert ez egy folyamat volt nálam, de a végeredmény zseniális minden téren és nagyon boldog vagyok, hogy birtokolhatom ezt a párost és aki esetleg gondolkodik ne tegye hanem vásárolja meg azonnal!!!!!!

Köszi a beszámolót. Sok örömöt és rengeteg jó zenét a klassz rendszeredhez! :zene

Update: Tegnap sikerült megfülelnünk Kimberrel Wartam kolléga rendszerét. Hát, nem túlzott, tényleg zseniális. :kiraly2
Pihenéshez: Harman Kardon HD760 - Siltech M20 G6 - Harman Kardon HK680 - Crystal Cable - L40
Munkához: Philips CD160 - Klotz MC5000 - PM655 - Cordial - JBL Control One

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 22:34 #31905

• Janó
  • Janó profilkép
Komolyan nem tudtad? Azt hittem tudatosan van revox-od :D

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 20:58 #31899

• Klangfilm
  • Klangfilm profilkép
  • öreg motoros
Úgy nézem ,hogy a Studer is Harman group tagja lett - na ezt sem tudtam ...:side:
Íme egy kicsi ,de sokatmondó kiragadott részlet a Studer cég honlapjáról :
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

Forrás : www.studer.ch/

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 16 21:02 Beküldte Klangfilm.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 20:06 #31884

• wartam
  • wartam profilkép
bbuffy beküldte:
Most már csak át kell rongyolnom valamikor meghallgatni ezt a kombót.
Gratula hozzá!

Várlak!
Köszi szépen!

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 17:03 #31857

• bbuffy
  • bbuffy profilkép
  • Moderátor
  • blablabla
Most már csak át kell rongyolnom valamikor meghallgatni ezt a kombót.
Gratula hozzá!

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 14:11 #31848

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
wartam beküldte:
Megérkezett pár napja a Harman Kardon Signature 1.0 előerősítő. Volt egy kis para mert a német akitől beszereztük nem egy bőbeszédű, tipikus német az a beleszarok mindenbe típus. A postázás sem volt zökkenőmentes mert sajnos rósz címre postázta és visszakerült az eladóhoz de második nekifutásra sikerült jól feladnia.:boxolo3 Nagyon izgultam milyen állapotban érkezik, de amikor megérkezett és megláttam a dobozt akkor kezdtem megnyugodni mert a saját gyári dobozában érkezett minden gyári tartozékával amit a kedves eladó nem közölt csak annyit jó állapotú semmi többet. Doboz kinyitása után teljes volt a nyugalom, mert gyári csomagolás és minden tartozék megvolt hozzá. A csomag eltávolítása után pedig előbukkant egy szinte tökéletes állapotú készülék. :wow
Bekötöttem és első hallásra rögtön le kellet venni a hangerőt a felére a Jbl 6260 végfokon mert így párban kivégzik a Jbl 4312a hangfalamat, aznap 20 percet tudtam zenét hallgatni de fülig ért a szám nagyon nagyon tetszett amit hallottam. Egész este bekapcsolva hagytam hagy melegedjen és másnap folyt köv. Másnap nekiláttam zenét hallgatni és meg kell mondanom elvarázsolt amit hallottam. Sokan sokszor fikázták, becsmérelték a Jbl 6260 stúdió végfokot be is dőltem nekik az utóbbi pár hónapban kerestem kutattam mivel tudnám kiváltani a végfokot haza cipeltem pár erősítőt de egyik sem volt annyira meggyőző, hogy cseréljek!!!!!!!!! Ezután már kezdtem elhinni amit hallok, és úgy döntöttem előfokot keresek a jbl 6260 végfokhoz, elég sokat meghallgattam otthoni rendszeremben de egyik sem volt annyira meggyőző, hogy megtartottam volna mert a proceed dap előfok részével is hozta azt a színvonalat! Vackornak sírtam el bánatomat, hogy nem találok hozzá megfelelő előfokot nincs e valami tippje! Vackor tanácsot kért a Kovács Tamástól aki azt javasolta Harman Kardon 1.0 tuti mert a saját jbl 6290 végfokát is Signature 1.0 szolgálja ki és alkalmas szimmetrikus bekötésre.
Nagyon örülök, hogy megtartottam a Jbl 6260 végfokot mert nagyon jóóóóóóóóó párost alkotnak a Signarure 1.0 előfokkal és hatalmas erő, dinamika, potencia van a párosban. Nem részletezném a kapott hangot mert ez egy folyamat volt nálam, de a végeredmény zseniális minden téren és nagyon boldog vagyok, hogy birtokolhatom ezt a párost és aki esetleg gondolkodik ne tegye hanem vásárolja meg azonnal!!!!!!

Köszi a beszámolót. Sok örömöt és rengeteg jó zenét a klassz rendszeredhez! :zene
Pihenéshez: Harman Kardon HD760 - Siltech M20 G6 - Harman Kardon HK680 - Crystal Cable - L40

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 16 13:38 #31847

• wartam
  • wartam profilkép
Megérkezett pár napja a Harman Kardon Signature 1.0 előerősítő. Volt egy kis para mert a német akitől beszereztük nem egy bőbeszédű, tipikus német az a beleszarok mindenbe típus. A postázás sem volt zökkenőmentes mert sajnos rósz címre postázta és visszakerült az eladóhoz de második nekifutásra sikerült jól feladnia. :boxolo3 Nagyon izgultam milyen állapotban érkezik, de amikor megérkezett és megláttam a dobozt akkor kezdtem megnyugodni mert a saját gyári dobozában érkezett minden gyári tartozékával amit a kedves eladó nem közölt csak annyit jó állapotú semmi többet. Doboz kinyitása után teljes volt a nyugalom, mert gyári csomagolás és minden tartozék megvolt hozzá. A csomag eltávolítása után pedig előbukkant egy szinte tökéletes állapotú készülék. :wow
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Utolsó szerkesztés: 2018 febr. 09 10:17 Beküldte vackor.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 14 19:54 #31737

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
Valami Cd, vagy multilejátszója van sztem, CD nincs.
Tehát....
Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Mark Twain)

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 14 19:30 #31736

• oroszlala
  • oroszlala profilkép
  • törzsgárda tag
  • Köszönetek száma: 9
vackor beküldte:
Most beszéltem egy fülig érő szájú Signature tulajjal...

Uhhh, ez nekem is nagyon tetszik! Nem is láttam még éloben, képen is csak ritkán. Van esetleg valami Signature CD lejátszó testvére is?
Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 14 19:53 Beküldte vackor.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 14 16:42 #31727

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
:)
Tehát....

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 14 16:40 #31726

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
vackor beküldte:
Most beszéltem egy fülig érő szájú Signature tulajjal...

Én is beszéltem eggyel. Ez azt mondta, hogy madarat lehetne fogatni vele. :hello4
Mondtam neki, hogy itt a madáretető körül van egy csomó, szóval van esélye. :cicus

Orchidett's website
Buy prints online
Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 14 16:42 Beküldte vackor.

Válasz: Harman FanClub 2012 febr. 14 16:39 #31725

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
vackor beküldte:
De szép az a 650 :)

Azt elhiszem. :karorvend
Egy 680-asra én is beneveznék, ha lenne egy elérhető áron eladó... :whistle:

Orchidett's website
Buy prints online
Moderátorok: fzs1, Indy
Oldal elkészítésének ideje: 0.494 másodperc