Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Vetítők, Vásznak, LCD-k, Plazma TV-k, CRT-k, minden ami megjelenít...

TÉMA: Megjelenítők egymás között

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 29 21:59 #36229

• sirdond
  • sirdond profilkép
  • fórumtag
  • Köszönetek száma: 13
Nekem Sharp-om van már 3 éve és tökéletesen elégedett vagyok vele,probléma eddig még nem volt. Nagyon jó a képe,jó menürendszer, jól használható táv, precíz kivitel. Egyébként,ha jól tudom az olcsóbb LCD-kben, a Sony-k kivételével, 90%-ban Sharp panel van.
Más márkákkal saját tapasztalatom nincs, csak amit a barátok körében láttam. Egyiknél egy LG-ben a táp halt be olyan 10 óra után és sípolt állandóan, másiknál is LG-vel volt valami hiba, szintén rövid idő után.
Don't start fights with audiophiles; they never lose.

They're lossless.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 29 19:27 #36225

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
  • Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
  • Köszönetek száma: 942
Igen, a Sharpok is jók, kicsit többet fogyasztanak, mint a többi márka.
ma osánban és MM-ben voltunk, LG, Pana, Sharp és Samu is vna a kiszemeltek között, majd alszunk rá. Toshibát nem láttam sehol.
Az üres kalász fent hordja a fejét.... a teli meghajol.
Tehát....
Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Mark Twain)

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 28 23:37 #36192

• donignatio
  • donignatio profilkép
  • nocsak nocsak
  • Köszönetek száma: 33
vackor beküldte:
Ezek szerint szinte bármit vehetek, kiegyenlített a piac, nincs nagy bukta. De ha már
így
, érdekelne, milyenek az Orionok? Az elvileg még magyar...

Török.

Én a Sharp-ot ajánlom.
....a lényeg lényege lényegében lényegtelen!
Utolsó szerkesztés: 2012 máj. 28 23:40 Beküldte donignatio.

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 28 19:57 #36189

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
Ezek szerint szinte bármit vehetek, kiegyenlített a piac, nincs nagy bukta. De ha már így, érdekelne, milyenek az Orionok? Az elvileg még magyar...
Tehát....
Ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Mark Twain)

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 28 12:54 #36138

• mishow
  • mishow profilkép
  • Moderátor
  • Az ész a fontos, nem a haj!
  • Köszönetek száma: 193
vackor beküldte:
Olcsóbb lapostévék közül kinek mivel van tapasztalata?
Amiket eddig néztem: Sharp, Panasonic, Samsung, a Sony jóval drágább...
Nálam LG szolgál, meg vagyok vele elégedve.
A családban van még Philips, annak nem tetszik a menüje.
A műfaj királya kétségtelenül a Samsung, a legtöbbnek a belsejében is Samu panel van.
De már a "32-es LED panelek is egészen lecsúsztak árban.
Ja, és nem kell a legújabbat hajtani, kifutó modelleket nyugodtan be lehet vállalni, igazából csak a dizájn másabb és a szolgáltatások - de ha az nem kell, akkor kár érte fizetni!

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 28 12:31 #36136

• fzs1
  • fzs1 profilkép
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 678
vackor beküldte:

Ne hagyd ki szvsz a Toshibát, nem ma kezdték a szakmát, én vétele előtt sokat olvasgattam utána, sőt laptopot is azt vettem, megbízhatóságban olyan, mint néhány éve a Toyota az autók között.
Van nálam valami fekete lyuk... állítólag élvezem...
HB ( hifista-bohóc ) - remélem jól szórakoztok :)-, aki azért néha hallgat egy kis zenét is

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 máj. 28 12:08 #36133

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
Tehát....

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 ápr. 17 19:27 #35084

• oroszlala
  • oroszlala profilkép
Egy idoben én is sokat gondolkodtam a kivetítokon, de kicsit macerásnak találtam, és inkább a "hagyományos" tíví felé húzott a szívem. Viszont ha már tíví, akkor csakis HD plazma - legalábbis így voltam vele 4 évvel ezelott, amikor vásároltam egy 50"-os Panasonic HD Plazma tévét. Nem bántam meg azóta sem, nagyon szép képe van Bluray-el, vagy HD TV adásokkal. Nagyon sok tv kozul választhattam volna, ami mind egyszerre be volt uzemelve egymás mellett, ugyanazt a filmet megjelenítve. Szabadon lehetett babrálni bármelyiket, képet állítgatni, osszehasonlítgatni egymással kedved szerint, stb. Az akkori elvárásaim és anyagi lehetoségeimet figyelembe véve ez bizonyult a legjobb vételnek, amely a mai napig is normálisan kiszolgál. Tobbszor járok vissza abba az áruházba ahol vettem, és rendszeresen nézem a mai HD plazma TV-ket, de nem fordult még meg a fejemben egyszer sem, hogy ebben az ársávban egy másikat kellett volna választanom annak idején. Azóta már jócskán vannak újabb termékek is, de azok tobbnyire inkább a szolgáltatásaikban, megjelenésukben, dizájnukban változtak tobbet, mintsem nagymértékben észreveheto képminoség javulásban. Nem is cserélem le mindaddig, amíg ki nem dobják a piacra a 4K felbontasú led tv-ket. Azokra kíváncsi leszek nagyon, hogy milyen képet produkcióznak.... Egy pár led tv-nek iszonyat durva képe van már így is, csak hát sajnos az áruk is iszonyat - legalábbis az 55-60" kornyékén, mert ha már váltás lesz, akkor legyen nagyobb is a kép... :joman

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 márc. 31 19:23 #34373

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
"A Toshiba nemrégiben egy újságíróknak és üzleti partnereknek szóló zárt körű fogadáson mutatta be a 3D TV talán eddigi legnagyobb áttörését: a szemüveg nélkül is nézhető háromdimenziós televíziót.3D TV, 3D LED TV, 3D TV szemüveg nélkül

Bár a bemutatott LCD panel LED-es háttérvilágítású és képes a 4K, azaz 4096×2160 pixeles felbontás megjelenítésére, illetve lehetővé teszi a 2D-3D konverziót, még nem szaladhatunk a boltba megvásárolni. A sorozatgyártás még várat magára, de a szemüveg nélkül nézhető 3D TV akkor is hatalmas áttörés, ha a technológia egyelőre még nem is a legkifinomultabb. Sőt, a fentieken kívül nem is lehet sokat tudni róla."

Forrás

www.haromdimenziostv.hu/
Tehát....

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 21:04 #31073

• Klangfilm
  • Klangfilm profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 39
Akkor nem OFF ...:)

Egyébként én egy ilyet kerülgetek itthon ,jelenleg nincs installálva ,két éve még heti rendszerességgel néztem ...Ezeken a CRT-ken még egy fekete-fehér Chaplin némafilm is élmény ,hihetetlen filmszerű pixelmentes kép .B)
Sony VPH-1271QM
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:54 #31053

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
És ez miért OFF? :fogselyem
Tehát....

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:54 #31052

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 19
vackor beküldte:
tody2121 beküldte:
Már nem legjobb barátok vagyunk csak haverok? :cowboy

Mindig így kezdődik :hehe

No No!! :hehe
!JBL / Amcron / Harman/Kardon / AKG

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:53 #31051

• Klangfilm
  • Klangfilm profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 39
vackor beküldte:
LCD, LED, Plazma, OLED, Vetítők, vásznak...
ha már megy a házimozi, ez is mehet.

Akkor most egy picit OFF leszek ,de szerintem még korai végleg leírni a CRT projektorokat ...Ők a videó ill. vetítéstechnikában olyanok mint a hifiben a csöves erősítők ,egyszóval a technikai fejlődés ellenére van létjogosultságuk .
SONY VPH-G70 :
A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:42 #31043

• triton1988
  • triton1988 profilkép
tody2121 beküldte:
triton1988 beküldte:
Tigris beküldte:
Nekem egy 130 centis plazma van, de aki komolyan akar mozizni és meg is engedheti magának, azoknak sokkal élvezetesebb látvány egy vetítő.. Az a képi világ, és méret amit ezekkel ellehet érni, az visz igazán a mozi érzésbe. Eleinte még a 107 centi is nagy volt, majd jött a 130, ú mekkora. Majd kinövi az ember, mert a jó mozihoz alapfeltétel egy jó nagy kép, amit nem látsz be rendesen :D

Kicsi a 127cm ez igaz. Ezt 30 perccel az összerakást követően tapasztaltuk tody haverommal. :hehe

Mondjuk most nézem, ez a kijelentésed, meg az ezt követő kérdésem elég hülyén hangzik :hehe

Pedig így volt nem?

Kicsi saját off:
Az meg hogy a legjobb barátod vagyok az természetes, csak néha összeveszünk. :merges3
Én meg olyankor legszívesebben :lecsap vagy :fenekel téged. :orul
Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 07 20:01 Beküldte triton1988.

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:36 #31037

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
tody2121 beküldte:

Mindig így kezdődik :hehe
Tehát....

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:34 #31036

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
triton1988 beküldte:
Tigris beküldte:
Nekem egy 130 centis plazma van, de aki komolyan akar mozizni és meg is engedheti magának, azoknak sokkal élvezetesebb látvány egy vetítő.. Az a képi világ, és méret amit ezekkel ellehet érni, az visz igazán a mozi érzésbe. Eleinte még a 107 centi is nagy volt, majd jött a 130, ú mekkora. Majd kinövi az ember, mert a jó mozihoz alapfeltétel egy jó nagy kép, amit nem látsz be rendesen :D

Kicsi a 127cm ez igaz. Ezt 30 perccel az összerakást követően tapasztaltuk tody haverommal. :hehe

Mondjuk most nézem, ez a kijelentésed, meg az ezt követő kérdésem elég hülyén hangzik :hehe

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:33 #31034

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
triton1988 beküldte:
Tigris beküldte:

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 19:02 #31009

• triton1988
  • triton1988 profilkép
Tigris beküldte:

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 18:58 #31003

• vackor
  • vackor profilkép
  • Admin
Egy dolog a színérzet, meg egy a méret. a vetítő abban pedig jó tud lenni...
Tehát....

Válasz: Megjelenítők egymás között 2012 febr. 07 18:57 #31002

• Tigris
  • Tigris profilkép
  • törzsgárda tag
  • Netragadozó
  • Köszönetek száma: 2
Sztereó: Onkyo 7711 futómű+ Musical Fidelity M1 DAC, Sansui Elő+végfok. Transparent hangfalkábel, DIY IC és tápkábelek. Dali C6 hangsugárzó.

Mozi: Onkyo Tx-NR809 erősitő, Onkyo Bd-Sp 309 3D bluray, Samsung plazma 130 cm. Dali hangsugárzó szett. DIY ic, és hálózati kábelek,...
Moderátorok: fzs1, Indy
Oldal elkészítésének ideje: 0.262 másodperc