Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Lemezjátszók, CD játszók, SACD játszók, tunerek, és minden, ami lejátszik és/vagy felvesz

TÉMA: Túlárazott termékek

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 17:42 #39153

• fzs1
  • fzs1 profilkép
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 663
Azt vegyük figyelembe, hogy az árban benne van a gyártás,marketing, szállítás, üzletek fenntartása stb.
Ennek ellenére is túlárazottak, de hát kell a profit.
Azért lehet új készüléket is kifogni korrekt áron, főleg ha kifutó termék. Én több ilyet láttam és vásároltam is nem egyszer.
Van nálam valami fekete lyuk... állítólag élvezem...
HB ( hifista-bohóc ) - remélem jól szórakoztok :)-, aki azért néha hallgat egy kis zenét is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:40 #39152

• dbrnsk
  • dbrnsk profilkép
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 218
tody2121 beküldte:
bazso beküldte:
buga jakab!! te is tudod használtan csak .....nem biztos hogy ....valakinek az már nem kell!!vajon miért nem kell neki???

én is csak használt hifit vettem és fogok is.
a gyártók és kereskedők kihasználják az átlag emberek nem hozzáértését műszaki szempontból. ebből lesznek a túlárazott cuccok. a vuduk a misztifikálások stb.

az új piacon amúgy is két kezemen megtudod számolni mi az a hifi ami kellene, ellentétben a vintage hifivel, mivel más felfogásban másra készültek. zenére. a maiak pedig designre mennek, széles térre, vékony döglött dinamikátlan hangra. cserélgesd a komponenseket, kábeleket és soha ne juss el sehová, ez a gyártók célja. minél több pénzt önts a hifidbe.

van aki megveszi a vintage hifit, beköti és ZENÉL. Él boldogan. Csak tudni kell jó használt holmit kifogni szerencse / ismerős jó szerelő kell aki rendbe teszi a gépet hiba esetén

Ez rendben is van. De ha mindenki csak használt készüléket fog venni, akkor miből lesznek a használt készülékek?:lokott

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:40 #39151

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
  • Legjobb barátom a Tenkes kapitánya...
  • Köszönetek száma: 43
bazso beküldte:
teljesen igazad van!!!nekem van sok hifi cuccom,de nem válok meg az ár töredékéért,mert én ilyen vagyok.van aki máshogy gondolkodik.de attól még az új termékek túlárazottak maradnak.
Ebben egyetértünk. :kiraly2
Pihenéshez: Harman Kardon HD760 - Siltech M20 G6 - Harman Kardon HK680 - Crystal Cable - L40
Munkához: Philips CD160 - Klotz MC5000 - PM655 - Cordial - JBL Control One

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:19 #39146

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
teljesen igazad van!!!nekem van sok hifi cuccom,de nem válok meg az ár töredékéért,mert én ilyen vagyok.van aki máshogy gondolkodik.de attól még az új termékek túlárazottak maradnak.
asus xonar st card,Yulong sabre d18 dac,Relyon 34l tube amp,Psvane,Jinvina tube,Swans m3+speaker,jungson tweeter.Beyer Dt990

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:13 #39145

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
bazso beküldte:
a használt dolog is nagyon jó!!!csakhogy a nagyon jó dolgokat eszük ágában sincs eladni az embereknek!!

Azért ez nem teljesen így van. Mivel elég erősen ízlésfüggő a dolog, ami ez egyiknek "nem jó", az másnak lehet a hifis nirvána.
Aztán olyat is hallottam már, hogy valaki megszorult és pénzre volt szüksége... :whistle:
Pihenéshez: Harman Kardon HD760 - Siltech M20 G6 - Harman Kardon HK680 - Crystal Cable - L40

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:10 #39144

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
a használt dolog is nagyon jó!!!csakhogy a nagyon jó dolgokat eszük ágában sincs eladni az embereknek!!
asus xonar st card,Yulong sabre d18 dac,Relyon 34l tube amp,Psvane,Jinvina tube,Swans m3+speaker,jungson tweeter.Beyer Dt990

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:09 #39143

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
bazso beküldte:
buga jakab!! vajon miért nem kell neki???
Annak bizony sokféle oka lehet. Nyughatatlan fajta a hifis.

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:06 #39142

• tody2121
  • tody2121 profilkép
  • öreg motoros
  • Köszönetek száma: 19
bazso beküldte:
buga jakab!! te is tudod használtan csak .....nem biztos hogy ....valakinek az már nem kell!!vajon miért nem kell neki???

én is csak használt hifit vettem és fogok is.
a gyártók és kereskedők kihasználják az átlag emberek nem hozzáértését műszaki szempontból. ebből lesznek a túlárazott cuccok. a vuduk a misztifikálások stb.

az új piacon amúgy is két kezemen megtudod számolni mi az a hifi ami kellene, ellentétben a vintage hifivel, mivel más felfogásban másra készültek. zenére. a maiak pedig designre mennek, széles térre, vékony döglött dinamikátlan hangra. cserélgesd a komponenseket, kábeleket és soha ne juss el sehová, ez a gyártók célja. minél több pénzt önts a hifidbe.

van aki megveszi a vintage hifit, beköti és ZENÉL. Él boldogan. Csak tudni kell jó használt holmit kifogni szerencse / ismerős jó szerelő kell aki rendbe teszi a gépet hiba esetén
!JBL / Amcron / Harman/Kardon / AKG

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 15:00 #39141

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
az internet egy olyan dolog ahol mindent megtalálsz,csak idő kérdése,és akarat.a sok pénzéhes kersskedő meg húzza le magát a mellék helységben.

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:53 #39140

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:51 #39139

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
egy valamire való tisztességes fórumon az emberek megmondják saját véleményüket!!!nem befojásolja őket más.és ezt hívják szólás szabadságnak.

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:48 #39138

• Buga_Jakab
  • Buga_Jakab profilkép
  • Admin
Hát, ez a hifiben elég gyakran felbukkanó kérdés. Ezért nem veszek például új holmikat. Csak használt.

Orchidett's website
Buy prints online

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:38 #39137

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
múltkor vettem valamit a normál ár töredékéért,a gyártótól.csak azért vetem fel eme mocskos kérdést!!!

Válasz: Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:28 #39136

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
A világ történetében a kereskedők mindíg is nagyon gazdag emberek voltak.

Túlárazott termékek 2012 aug. 12 14:09 #39135

• bazso
  • bazso profilkép
  • nocsak nocsak
kinek mi a véleménye erről??
Moderátorok: fzs1, Indy
Oldal elkészítésének ideje: 0.297 másodperc